"Умілі руки"

Майстренко Інна Олександрівна

Керівник гуртка "Умілі руки"

Заняття проводить на професійному рівні, розвиваючи уяву, мислення,пам'ять дітей, виховуючи інтерес до минулого нашого народу, до фольклору, любов до природи. Використовує різні форми і методи, засоби навчання виховної роботи. Разом з ростом майстерності керівника гуртка удосконалюються уміння вихованців.

Майстренко Інна Олександрівнавідповідальна, принципова, коректна. Кожне заняття проводить цікаво. Діти люблять її заняття, які відвідують з великим бажанням. Як керівник гуртка приймає активну участь у творчому житті колективу ЦХЕТУМ.

Нагороджена  грамотами Головного обласного управління освіти та районного відділу освіти Новомосковського району, області.

2017 - 2018 навчальний рік

2016 - 2017 навчальний рік

- "Веселкові барви" Районний конкурс паперової пластики: Карина Лембрик І місце

- Конкурс дизайнерів Обласний етап: А Шушпан ІІІ місце, А Риженко за участь

- "Новорічна космпозиція" Всеукраїнська виставка - конкурс: А Роженко Подяка

- "Український сувенір" Всеукраїнський конкурс Лілія семенець І місце

- "Знай і люби свій рідний край" Районний етап Всеукраїнського конкурсу:В.Ільїна І місце, С.Кравченко ІІІ місце

- "Наш пошук і творчість, тобі Україно" Районний етап Всеукраїнського: С.Кравченко, А.Кривошей ІІ м

2015 - 2016 навчальний рік

Обереги захисника України через Волонтерське Всеукраїнське об"єднання "Жіночий батальйон Дніпро

Волонтер Наталія Мартинова.

- Районний етап обласного конкурсу малюнку  "Чорнобильська палітра"  - А Парамеєва ІІ місце

- Різдв"яні свята" Районний етап: Ізабелла Єрмоленко І місце; Юлія Іванова, Софія Врублевська ІІ місця.

- "Веселкові барви" Районний конкурс Альона Риженко, Карина Лембрик І місця

- "Новорічна композиція - 2016" Всеукраїнська виставка Альона Риженко Подяка за участь

- "Український сувенір" Всеукраїнський конкурс: Лілія Семенець, Альона Риженко І місця

- "На кращу Валентинку" Районний конкурс: О.Андрієнко, А Риженко Подяки за участь

2014 - 2015 навчальний рік

Майстер - клас "Лялька мотанка із серветок"

РАЙОНИЙ СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ НА БАЗІ ЦНТТУМ

Композиційний куточок до Дня пам*яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років

День міста

2013 - 2014 навчальний рік

Звітний концерт "Травневі замальовки" у рамках обласної акції "Гарний настрій - запорука миру!"

"Рік творчості" - звіт перед високими гостями."Обережн газ!" І місце у обласному конкурсі   З майстер класом по техніці "торцювання                                                                                                 Анна Шушпан                                                  у ДОДЮК "Веснянка".

Учасник міських, районних та обласних виставок дитячих робіт народно-прикладного мистецтва

На заняттях гуртка діти вчаться розуміти прекрасне, цінувати його, створювати вироби із тканини, паперу, дерева, природного матеріалу, виготовляти диво квіти, м’які іграшки, оволодівати мистецтвом художнього вирізання (витинанки).

Гурток «Умілі руки» розвиває творчі здібності учнів, поглиблюючи знання про напрямки та види прикладного мистецтва, виховує любов до прекрасного, дбайливого ставлення до природи, спонукає дітей до творчої діяльності, розвиває вміння фантазувати, уявляти.

Вихованці гуртка «Умілі руки» постійні учасники та переможці районних та обласних виставко-конкурсів на «Кращого майстра народних ремесел», «Світ навколо нас», «Знай і люби свій рідний край».

Костиря Вікторія Сергіївна, ПЗОШ № 1 – 9 кл.

І місце в номінації "Витинанка".

Семенюк Тетяна Олександрівна, ПЗОШ № 1 – 7 кл.

І місце в номінації "Вишиванка"

Чумак Дарія Ігорівна, ПЗОШ № 1 – 5 кл.

ІІ місце в номінації "Витинанка"

Манченко Анна Сергіївна, ПЗОШ № 1 – 6 кл.

ІІ місце в номінації "Витинанка"

Гурток «Умілі руки» гостинно запрошує відвідати нашу майстерню краси, фантазії та мрій.