Хореографічні

Керівник хореографічного гуртка "The Best"

Ліана Анатоліївна Олійник

Працює у КПНЗ ЦХЕТУМ з 2010 року керівником хореографічного гуртка «The Best». У гуртку навчається понад 100 вихованців початкового та середнього рівнів. Як керівник успішно забезпечує умови для повноцінного проведення занять, формує в дітей сталий інтерес до хореографії, забезпечує належний рівень творчих досягнень вихованців, беручи участь у конкурсах та фестивалях різних рівнів.

Ліана Анатоліївна здійснює індивідуальний підхід до своїх вихованців. Враховуючи фізичні та психологічні особливості кожної дитини, диференційовано підходить до фізичного навантаження та заохочення учнів. Між керівником і дітьми панує взаєморозуміння.

Керівник гуртка ефективно застосовує теоретичні професійні знання в практичній діяльності. Особливу увагу приділяє проведенню спільних із батьками та вихованцями свят, відкритих занять. Раціонально використовує кожну хвилину заняття, вміло керує увагою учнівського колективу, дотримується педагогічної етики. Її вихованці – неодноразові переможці районних, обласних конкурсів дитячої творчості, лауреати I ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних колективів «Мелодія кохання» (2016, 2017р.р.)

У 2013 році започаткувала районний фестиваль-конкурс «Терпсихора скликає друзів». Нею поставлено близько 30 хореографічних композицій, які були представлені на міській, районній та обласній сценах. За досягнення в педагогічній діяльності неодноразово нагороджувалась грамотами районного відділу освіти, головного відділу освіти і науки ОДА, Міністерства освіти і науки України та Дипломами лауреата  І Міжнародного фестивалю "Місце зустрічі - "Чарівний міст - 2017""