Методист ЦХЕТУМ   Ольга Георгіївна Єрмоленко

Відмінник освіти України

Здійснює методичну роботу в ЦХЕТУМ.     Має добру науково-теоретичну та методичну підготовку. Відповідальна, вимоглива як до себе, так і до колег. Бере участь у підготовці та проведенні педрад, методичних оперативок, вивчає систему керівників гуртків, що атестуються. Поповнює банк даних методичної, навчальної і нормативно-правової документації, забезпечує керівників гуртків необхідним методичним, інструктивним матеріалом. Методист відвідує заняття для ознайомлення з роботою гуртків, аналізу та надання допомоги керівникам з метою підвищення ефективності та якості навчального процесу. Тримає на контролі правильність ведення ділової документації керівниками гуртків, проводить співбесіди з педагогами.

Єрмоленко О.Г. – голова НРДСОКОЛ – громадського об’єднання дітей, підлітків і дорослих 25 шкіл району ( 3071 учень), координує і спільно організовує семінари-практикуми для педагогів-організаторів, голів дитячих осередків та конкурси професійної майстерності «Кращий педагог-організатор року».

Готуємося до педради (

Методична майстерня ЦХЕТУМ.

Методична робота – це спеціальний комплекс практичних заходів, який базується на досягненнях передового педагогічного досвіду і спрямований на всебічне підвищення компетентності та професійної майстерності кожного керівника гуртка закладу.

Завдання методичної роботи:

•  підвищення наукового рівня керівника гуртка: підготовка до засвоєння ним змісту нових програм і технологій їх реалізації;
  •  постійне ознайомлення з досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик викладання;
  •  вивчення і втілення в практику передового досвіду, творче використання перевірених рекомендацій; збагачення новими прогресивними і досконалими методами та засобами навчання;
  •  постійне вдосконалення навичок самостійної роботи керівника гуртка , надання йому кваліфікаційної  допомоги як у питаннях теорії, так і в практичній діяльності, у підвищенні результативності його педагогічної праці.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ

ПОЗАШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Основою для розробки критеріїв, що пропонуються, є теоретичне положення педагогіки особистості, яка створює для учнів особливе освітнє середовище: „відкриття" себе, своїх можливостей, інтересів.

Професіоналізм і педагогічна майстерність керівників гуртків виявляється не лише у володінні предметом, спеціальністю, а й за умінням організовувати навчальну діяльність і керувати нею.

КРИТЕРІЇ АНАЛІЗУ ЗАНЯТЬ

/spannbsp;